Hakkımızda

 Alo Marmara Büro Tüketim Malzemeleri Ltd. Şti. 1999 yılında kurulmuştur. İstanbul Anadolu yakasında, Maltepe’de yer alan firma kuruluşundan itibaren günümüze kadar yalnızca bildiği işi yaparak; güler yüzlü çalışanları, garantili ve kaliteli ürünleri ile güvenli ve hızlı alışverişi müşterilerine sunmaktadır.

Müşterisi olan firmaların tüm ofis tüketim ihtiyaçlarını kusursuz müşteri memnuniyeti ile karşılamaya yönelik kurulmuş olan Alo Marmara, günümüzde ofislerin vazgeçilmezi halinde olan toner kartuşlarının dolumu ve muadil satışını kendine ait özgün çalışma sistemi ile üstlenmektedir. Yalnızca okunabilir çıktı alabilmenizi sağlayan ürünler yerine, tıpkı orjinal ürün kullandığınızda olduğu gibi, kusursuz olarak kullanabileceğiniz toner kartuşları ile müşteri memnuniyeti sağlamayı başlıca prensip edinmiştir.

Kusursuz müşteri memnuniyeti olarak şekillenen politikamızı kurulduğumuz ilk yıllardan bu yana birlikte çalışmakta olduğumuz müşterilerimiz bilmektedir. Online alışveriş sitelerinin aksine, tek seferlik müşteri mantığıyla değil, uzun yıllar birlikte çalışabileceğimiz, farkımızın farkında olan firmalar ile çalışmayı tercih etmekteyiz. Neticede takdir edilmeyi kim istemez ki :-)