Hizmetlerimiz

 Alo Marmara Büro Tüketim Malzemeleri Ltd. Şti. olarak kuruluşumuz olan 1999 yılından bu yana tüm ofis tüketim malzemeleri satışı konusunda iddialı olarak çalışmaktayız. Kaliteli ve garantili ürün satışını, güler yüzlü ve hızlı hizmet ile harmanlayarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Ofis kırtasiyesi, büro tüketim malzemeleri, masa üstü gereçleri, dosyalama ürünleri gibi, şirketinizde kullanabileceğiniz tüm materyalleri en uygun şekilde karşılayabilmenizin yanında, toner kartuşu dolumu ve muadil toner kartuşu satışı konusunda da güvenle çalışabileceğiniz ender firmalardan biriyiz. Ofis sarf malzemeleri olarak çıktığımız yolda, zamanın şartlarına uyarak, toner dolumu konusunda İstanbul’da çalışmakta olan ilk firmalardan biri olmaktayız. Toner dolumu denildiğinde özgün çalışma sistemimiz ile rakipsiziz.

Özgün çalışma sistemi olarak uyguladığımız yöntem, günümüzde kullanıcıları canından bezdiren dolum işlemini son derece pratik ve güvenli bir sistem haline getirmektedir. Daha önceden satın almış olduğumuz boş toner kartuşlarının içindeki, çalışan ve dolayısıyla aşınan tüm parçaları değiştirip orjinal kalitesindeki toner tozu ile doldurduktan sonra test merkezimizde test etmekteyiz. Kalite kriterlerimize uygun olan toner kartuşlarına garanti etiketini yapıştırarak, raflarındaki yerlerinde siparişe hazır halde bekletmekteyiz. Sipariş üzerine müşteriye ulaştırılan ürün, kullanıcı yazıcısında da tekrar müşteri tarafından test edilip kalitesi görüldükten sonra satın alınmaktadır. Böylelikle zamandan kazanç sağlanmasının yanında müşterilerimiz kalitemizi gördükten sonra satın alacağından gönül rahatlığı ile alışveriş gerçekleştirmektedir.

Yine de kullanım süreci içinde satışını yapmış olduğumuz ürünlere tam garanti vermekteyiz. Dolum ya da muadil toner kartuşlarında, içinde toner tozu ya da üzerindeki çip bitene kadar herhangi bir sorun yaşandığı taktirde, sorun hemen giderilir. Eğer sorun giderilemeyecek durumdaysa kartuş yenisi ile değiştirilir.

İstanbul Anadolu yakası içinde kendi araçlarımızla siparişlerin dağıtımını yapmaktayız. Öğlene kadar verilen siparişler aynı gün içinde adrese teslim edilmektedir. Diğer bölgeler için yine öğlene kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.

Detaylı bilgi ve sorularınız için deneyimli müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ya da adresimizi ziyaret ederek kahvemizi içebilirsiniz.