MUADİL TONER AVANTAJLARI NELERDİR?

 MUADİL TONER AVANTAJLARI NELERDİR?

 
Bilgisayardaki önemli belgelerin daha uzun vadede saklanması için ofisimizin araçlarından yazıcılar, çok fonksiyonlu yanlarıyla diğer işlerimizi de bir cihazdan yapmamızı sağlar. Yazıcılar birçok farklı marka tarafından üretilir, seçim size bırakılır. Her markanın politikası ayrıdır. Bazı firmalar, yazıcı satışından çok yedek parça satışından para kazanmayı hedefler. Çok ucuz olan bir yazıcının kartuşunu değiştirmek zorunda kaldığınızda bir yazıcı parası daha ödemeniz olasıdır. Toner dolumu uygun fiyatlı olması nedeniyle birçok kullanıcı tarafından tercih edilir. Dolumun püf noktası toner tozunun diğer parçalara bulaştırılmamasıdır. Toner dolumu yaptırmaya karar verdiğinizde işini doğru yapan ekibi bulmalısınız.
Toner dolumu yapılamayan yazıcılarda özel kartuşlar bulunur. Çip adı verilen kodlar değiştirilmeli ya da resetleme programıyla etkisiz hale getirilmelidir. Resetleme yapılırken çip devreden çıkarılır ancak yazıcınızın garantisi sonlanır. Yazıcınızda bir arıza oluştuğunda üretici marka, tamir için garanti dışı ücretlendirme yapacaktır. Toner dolumu dışında çip yenileme işlemi yaptırarak baskılarınıza sorunsuz şekilde devam edebilirsiniz.
 
Toner dolumu hizmetini 16 senedir sorunsuz şekilde veren marmarabüro, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Anadolu Yakası’nda bulunan müşterilerimizin taleplerini özel servis aracımızla gerçekleştiriyoruz. Dolum işlemini yapıyor, gerekli deneme baskısı alınıyor, sorunsuz şekilde yazıcınız işlevini görüyorsa ödeme yapıyorsunuz. Yazıcınızdaki toner tozu bitene kadar gerekli teknik desteği veriyoruz. Müşterilerimizle irtibatı kesmeyerek iş takibi yapıyoruz.
 
Yazınızdaki % 5 oranındaki kartuş bitince kaliteli baskı almaya devam etmek isteriz. Orijinal toner almak bize pahalı gelebilir. Bütçesini idareli kullanmak zorunda olanlar orijinal ürün baskı kalitesine ulaşmak için yazıcılarında muadil toner kullanabilirler. Firmamıza 4 farklı danışma hatlarından ulaşarak yazıcınızın modeline uygun ürünü talep edebilirsiniz. İstanbul’dan yapılan siparişlerin teslimi,  özel oluşturulan ekimizden tarafından bizzat yapılmaktadır. Başka şehirden gelen siparişler öğleden önce yapıldıysa, hemen harekete geçilir. Ürün stoklarımızdan bulunur, gerekli kontrol yapılarak gönderime hazır hale getirilir.
 
Sitemizi ziyaret edenler birçok markanın ürünü çok uygun fiyatlarla bulabilirler. Sitemizde ürünlerin uygun fiyatlı olmasının sebebi, fabrika satış fiyatı uygulamamızdır. Muadil toner ihtiyaçlarınızla birlikte diğer ofis gereksinimlerinizi firmamızdan temin edebilirsiniz. Toplu alımlarda indirimlerden yararlanmak için müşteri hatlarımıza ulaşın, kazançlı çıkın.