Acil toner siparişi verildiğinde en hızlı ne zaman teslim edilir

Acele toner siparişleriniz de acil ve hızlı teslimat

 

Acil toner siparişleriniz için en hızlı teslimat yapan firmaların lideri konumunda olan firmamızın, toner dolum merkezi adı altında çalışan firmalardan çok farklı bir işleyişle çalışmasından kaynaklanmaktadır.

Sıradan dolum firmalarının, müşteriden alınan boş kartuşun doldurulup geri götürülmesi veya kullanıcıların boş kartuşu dolumcu firmaya götürerek dolum yapmalarına karşın, firmamızda hazır yenilenmiş ürünlerin teslim edilerek boş kartuşun teslimat yapılması ardından geri alındığı için neredeyse hiç zaman kaybı yaşanmaz.

İstanbul anadolu yakasındaki ilçelere sabah ve öğlen olmak üzere günde iki kez düzenli servisimiz olması istanbul anadolu yakasındaki müşterilerimizin verdikleri siparişleri acil olarak aynı gün içinde teslim almalarını sağlamaktadır.

Diğer firmalarla kıyaslandığında çok hızlı teslimat yapma özelliğimizin ücretsiz olması müşterilerimiz için önemli bir avantaj sağlamaktadır. Ücretsiz servis güzergahımız dışında kalan bölgelere ise aynı gün kargo avantajı ile hizmet vermekteyiz.

İstanbul anadolu yakasında faaliyet gösteren en büyük toner dolum merkezi olmamızın yanında 300 m2 mağazamızla büyük kırtasiyeler arasında yer almaktayız, bu nedenle yalnızca yenileme ve muadil yazıcı toner kartuşları dışında iş yerinizin ihtiyacı olan tüm ofis kırtasiyesi ve kağıt ürünlerini kolaylıkla sipariş ederek acil siparişleriniz tek elden hızlı ve ekonomik olarak çözebilirsiniz.

Satışını yaptığımız yenileme yazıcı toner kartuşlarının tamamı kendi atölyemizde üretmemiz, ithal muadil toner kartuşlarında ise yüksek stok seviyesi ile çalışmamızdan dolayı, ürün tedarikinde zaman kaybı yaşamamız, firmamızdan satın aldığınız ürünlerin baskı kalitesini test ederek, kalitemizi beğendiğiniz taktirde teslim alabilme avantajınızın olması size sunduğumuz artılar arasında bulunmaktadır.

Üretim ve satışını yaptığımız yazici kartuşlarının tamamının yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmeleri ve tamamının yüksek kapasiteli ürünlerden oluşması, en ucuz baskı maliyeti ile kopyalama yapmanız yanında yüksek kalite standardı ile üretildiklerinden orjinal kalitede çıktı almanızı sağlayacaktır.

Firmamızın maltepe ilçesinde bulunması lojistik açıdan büyük önem taşımakta merkezi bölgede olmamız çevre ilçelere hızlı teslimat yapmamızı sağlayan önemli faktörler arasındadır.

Yenileme, muadil yazıcı kartuşu, fotokopi kağıdı ve kırtasiye ürünleri dışında zengin orjinal toner ve mürekkep kartuşları stoklarımızda bulunduğundan, orijinal ürünlerle ilgili ihtiyaçlarınızı temin edebileceğiniz firmamız, güvenilir tedarikçiniz olabilecek kapasite ve güce sahiptir.