Garantili toner kartuşu ve muadil toner garantisi nedir

Garantili yazıcı toner kartuş ve muadil toner kartuşu (yan sanayi) garantisi neden önemlidir, garanti koşulları nelerdir

 

Garantili toner kartuşu dolumu yapan veya yan sanayi kartuş veya muadil toner kartuşları satan toner dolum merkezi adı altında faaliyet gösteren firmaların % 100 garantili toner dolumu yapmaları veya aynı şartlarda muadil toner kartuşu sattıkları bilinmektedir.

Ancak yaptıkları eylem kartuş veya yazıcı toneri içine mürekkep veya toner tozu koymaktan başka bir şey olmayan bu firmaların ortaya çıkan arıza durumunda verdikleri garanti laftan öteye gitmemektedir.

Bunun nedeni mülkiyeti kullanıcıya ait olan mürekkep veya toner kartuşunun kendisinde veya üzerinde bulunan parçalarda oluşacak arıza da, arızanın giderilmesi amacı ile yapılan her işlem ücrete tabidir ve kullanıcı değişen her parçanın ücretini mecburen ödemek zorunda kalmaktadır.

Ucuz toner dolumu yaptırdığını düşünen kullanıcıların çıkan her sorunda para ve zaman kaybı yaşamaları nedeniyle yaptırdıkları dolum çok pahalı fiyatlara mal olmaktadır.

Firmamızda garantili yazıcı toneri dolumu yapılıyor ve gerçek garanti veriliyor, farkımızdan bahsetmek gerekirse yaptığımız iş her ne kadar dolum olarak anılsa dahi yenileme toner kartuşu üretiyoruz.

Yenileme olarak anılan bu işlem, yeniden üretim anlamını taşıyor. Orjinal yazici kartusu kullanan firmalardan veya boş kartus alım satımı yapan kişilerden satın aldığımız bos yazıcı kartuşlarını firmamıza ait atölyede söküyoruz.

Söküm işleminin ardından titiz bir temizlik yapılarak kartuşlar yeniden toplanmaya başlıyor, montaj esnasında kartuş üzerindeki çalışan parçalar sıfır parçalarla değişim yapılarak, orijinal kalitede montaj işlemi tamamlanıyor.

Yenileme yaptığımız her kartuşun üzerindeki çip mutlaka yenisi ile değiştiriliyor, değiştirdiğimiz parçalarla mükemmel uyum içinde çalışacak özenle seçilmiş ve yalnızca ilgili yazıcıda kullanılmak üzere orijinal kalitesinde üretilmiş toz kullanarak orjinal gramajına bakılmaksızın kartuş tankı içini ağzına kadar dolduruyoruz.

Yeniden ürettiğimiz, çipini değiştirip tam dolum yaptığımız yazıcı tonerini ilgili printer kullanılarak kopya kalitesinin kalite kontrolü yapılır, kalite kontrol esnasında detaylar incelenerek, net, siyah ve keskin hatlarla en ince detayına kadar baskı yapıp yapmadığı kontrol edilir ve sadece mükemmel seviyede çıktı veren ürünler kendisi için verilecek siparişi beklemek için stoktaki yerini alır.

Müşterimiz sipariş verdiğinde, bos kartuşunu alıp doldurmakla uğraşmak yerine mülkiyeti firmamıza ait olan yeniden üretilmiş hazır ürünü müşteri adresine götürerek tüpgaz firmalarının çalışması biçiminde doluyu verip boşu geri alırız.

Böylece müşterimiz kartuşunu teslim almadan önce kopya kalitesini test ederek, beğendiği taktirde satın alır.


Garanti süremiz ve koşulları nelerdir

 

Üretimini yaptığımız yeniden üretilmiş kartuşların mülkiyeti bize ait olduğundan içindeki parçaların tamamı değiştiğinden tam garantilidir.

Yenileme yapıldıkları için sorun veya arıza çıkarma ihtimalleri yok denecek kadar azdır, ancak kullanıcı hataları dahil olmak üzere çıkacak her türlü sorunda arıza derhal onarılır, onarılamayacak kadar kötü duruma gelmişse muadili ürün ile değişimi yapılır.

Yenilediğimiz ürünlerde süre sınırı olmaksızın içindeki toz veya üzerindeki chip bitimine dek garantimiz devam eder, yapılan işlemlerin tamamından hiç bir ücret talep edilmez.

Çalışma yöntemimiz sayesinde müşterilerimiz bize ödedikleri her kuruşun karşılığını eksiksiz olarak alırlar.

Satışını yaptığımız muadil ürünlerde garantimiz aynı şartlar altındadır, istanbul anadolu yakasında bulunan firmalar muadil ürünlerimizin kopya kalitesini deneyerek satın alma özelliğimizden yararlanabilir.