Ucuz toner dolumu ve muadil yazıcı kartuşu satanlardan farkınız nedir

 Ucuz fiyatlı toner dolumu ve muadil yazıcı toneri ile kaliteli baskı nasıl yapılır, ekonomik çıktı alınır.


Ucuz toner dolumu ve ucuz muadil toner kartuşu kullanmayı herkes istemesine rağmen ucuz fiyatlı veya ekonomik baskı yapmak çok zordur.

Ekonomik ile ucuz fiyatlı ürünler genel olarak karıştığı için genelde ucuz fiyatları olan ürünler tercih edilir, ancak bir malzemenin ucuz fiyatlı olması, mutlaka içinde bir şeylerin eksik olduğu anlamını taşır, çünkü eşit şartlar altında kimse daha ucuza üretemez ve satışını yapamaz.

Yazici tonerleri konusunda da durum farklı değildir, ancak genel olarak kullanıcılar ilk alım esnasında hesaplı fiyat ararken, aynı işi yapan ancak fiyatları ucuz olan ürünlere göre yüksek fiyatlarla satılanların özellikleri sorulmaz.

Konuyu biraz daha açmak gerkirse, dolum yaptırırken veya muadil kartuş satın alırken kullanıcıların ilgilendikleri tek konu fiyatlardır, ancak kimse maliyet analizi yapmaz. Aslında ilgilenilmesi gereken konu satın aldığınız veya doldurma yaptırdığınız kartuşla kaç sayfa çıktı alacağınız ve ne sıklıkta dolum yaptırıp, kartuş satın alacağınız süreçtir.

Az para ödeyerek sık sık yapılan işlemle, biraz daha fazla ödeyerek aralıkları daha geniş sürelerde ödeme yapmak ekonomik olup olmadığının en önemli göstergesidir. Yazıcı kartuşlarında baz alınması gereken gösterge orjinal kartuşlar olmalıdır, satın aldığınız ürünlerin kapasite ve kaliteleri orijinal ürünle kıyaslanmalı, aynı özellikleri taşıyorsa fiyatlar değerlendirilmelidir.

Ucuza toner dolumu yapan veya muadil toner kartuşu satan firmalar, kullanıcıların ucuza satılan ürünlere ilgisini bildiklerinden ürettikleri veya ithal ettikleri ürünleri yalnızca fiyat bazında değerlendirip kalite konusuyla hiç ilgilenmez. Bunun doğal sonucu olarak da sattıkları ürünlerde en ucuz fiyatlı malzemeler kullanılarak üretim yapılır.

Kaliteye gereken önemin verilmemesi, baz almamız gereken orjinal kalitesinden uzaklaşmaya neden olur ve ucuzluk arttıkça makas çok daha fazla açılır. Sonuçta kullanıcıların mutsuzluğu artarken doğru orantılı olarak ödediği para miktar artar, ayrıca kalitesiz ürünler yazıcının içini önemli derecede kirlettiği için yetkili servis ve yazıcı tamiri için ödenen paralar üst, üste konulduğu zaman orijinal kartuş maliyetinden dahi fazla ödeme yapıldığı ortaya çıkar.

Yukarıda bahsettiğimiz kalitesiz ürünlerle firmamızda üretilen yenileme kartuşlar ve ithal ettiğimiz muadil yazıcı kartuşları, her açıdan orjinal kartuşlarla rekabet edecek kalitede ve uzun ömürlü kartuşlardır.

Dünya standartlarında üretilmiş en iyi malzemeler kullanılarak üretilmiş olan bu ürünlerin tamamı yüksek kapasiteli ve toner tankları tam dolu olduğundan orijinal üründen farksız olarak size hizmet edecek özelliklere sahiptir. En ucuz fiyatlara toner dolumu yaptırsanız dahi, kopya başına ödeyeceğiniz ücreti hesap ettiğinizde, bizim ürünlerin çok daha ekonomik olması yanında satın alırken gördüğünüz kalitenin kartuş içindeki toz bitene kadar sürdüreceği garantisini vermekteyiz.

Üretim esnasında uyguladığımız yüksek kalite standartları sayesinde dolumcu veya muadil kartuş firmaları yerine orijinal ürünlerle rekabet halinde olan ürünlerimiz, çok kısa sürede kullanıcıların kalite standartlarını yükselterek yazıcılarından beklentilerini en üst seviyeye çıkarmaktadır.

Sonuç olarak bizimle çalıştığınız sürece kopyalama maliyeti için ayırdığınız bütçe düşerken alacağınız hizmet ve ürün kalitesi en üst seviyeye çıkacak, en az miktarda zaman ve para harcarken orjinal kalitesinde kartuş kullanacaksınız.